Про мене - Чарівниця

Про мене

Давайте познайомимось!

Я – Дар’я Барабанщикова, ресторатор, шеф-кухар і власник одного з найстаріших кафе в Україні. Фіналіст Міжнародного Всеросійського кулінарного чемпіонату Chef a la Russe 2017 в Москві. Срібний призер на Чемпіонаті України з кулінарного мистецтва 2018, Шеф-кондитер в Les Bacchanales, Ванс, Франція – ресторан з мішленівською зіркою під керівництвом Шефа Крістофа Дюфо. Також я була бренд-шефом кількох закладів у Києві: кафе «Penka», буфет здорової їжі «Зелений кит», кейтеринговий сервіс «IZONE café-catering». З 2017 року я є бренд-шефом Thermomix – кращої професійної кулінарної техніки в Україні.

Я отримала дві вищі освіти – економічну та кулінарну. Обидві ці сфери стали для мене абсолютно своїми по духу. З них немає однієї важливішою або актуальною – це абсолютний союз. Мені вдалося випробувати на собі всі напрямки ресторанного бізнесу: на різних етапах свого життя я була власником і керуючим, менеджером, технологом, кухарем, кондитером, барменом, офіціантом і прибиральницею. Завдяки цьому, я змогла об’єднати в собі всі ці навички і знання, щоб використовувати їх на благо як рестораторів і власників бізнесу, так і гостей і співробітників. І тепер абсолютно точно можу сказати, що знайшла своє покликання, свою стихію.

Мені подобається моє життя і моя робота. У своєму житті я дотримуюся концепції Open Mindedness: openness to experience + intellectual humility. Я товариська, відкрита, багато подорожую. Відповідальна і організована, люблю керувати командою, надихати, мотивувати, вчитися новому і бути в творчому пошуку. Ризикувати і реалізовувати найкреативніші ідеї!

Ресторанний бізнес потрібно любити! Любити готувати, любити їсти, любити ділитися досвідом. Наша сфера потребує особливої уваги до людей, щоб наші гості отримували задоволення і насолоду, а бізнес ріс і розвивався.

Про Чарівницю

У моїй сім’ї дуже цікава і унікальна історія. Все почалося ще в 1983 році c відкриття кафе «Чарівниця» в Донецьку. Мої батьки були в складі самого першого колективу кафе, і тоді ще ніхто не міг подумати, що в майбутньому воно стане справою всього нашого життя, нашим будинком. Папа був барменом-міксологом, а мама шеф-кухарем. Там вони познайомилися, дружили, через рік одружилися, і ще через рік з’явилася я.

Перший раз я потрапила в кафе ще коли мені було півроку, мама в свій вихідний принесла мене туди на руках. Замість дитячого садка, я завжди просилася піти з батьками на роботу, і завжди раділа, коли це виходило. Я була в своїй стихії вже тоді, із задоволенням спостерігала за робочими процесами, допомагала в міру своїх можливостей, наприклад, в очищенні овочів. Особливо подобалося чистити гриби, тато мені подарував маленький ножик (напевно, він був дитячим), але у мене відмінно виходило їм управлятися.

Всі літні канікули в школі я із задоволенням проводила з батьками на роботі, допомагала їм у всьому: мити посуд, прибирати, обслуговувати гостей, брала участь в заготівельних процесах на кухні. Весь колектив кафе – це моя сім’я, і ми дружимо вже більше 30 років.

Наша «Чарівниця» – улюблене місце для багатьох поколінь. У ньому ми спостерігали перші побачення, весілля, народження дітей, випускні, весілля дітей, народження онуків … Для багатьох донеччан «Чарівниця» – це частина їхньої власної історії! Всі пам’ятають наші фірмові жюльєни, каву на піску і різноманітність блюд з дичини.

На жаль, в 2014 році через складну ситуацію, в якій опинилося все наше рідне місто, нам довелося тимчасово закрити його до кращих часів, але вірю, що ми обов’язково знову відкриємося!